Rozmowy z maturzystami w elbląskich szkołach średnich

Rozmowy z maturzystami w elbląskich szkołach średnich

W ramach współpracy z elbląskimi szkołami średnimi Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą PWSZ w Elblągu przygotowuje filmy dotyczące przygotowań maturalnych elbląskich maturzystów.

7 lutego mieliśmy przyjemność zawitać w progi III Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu, gdzie przeprowadziliśmy liczne wywiady z uczniami, którzy mają przed sobą egzamin maturalny. Ponadto na temat przygotowań maturalnych wypowiedzieli się nauczyciele języka polskiego oraz matematyki, umożliwiając nam wgląd w metody przygotowywania uczniów do tego, jakże ważnego w ich życiu egzaminu.

12 lutego odwiedziliśmy IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu, w którym grupa 13 uczniów oraz nauczyciele chętnie wypowiadali się na tematy związane z metodami uczenia oraz przygotowaniami do egzaminu maturalnego z języka polskiego oraz matematyki.

W powstających filmach widzowie otrzymają wiele porad od uczniów oraz nauczycieli dotyczących sposobów na naukę oraz dowiedzą się co jest najważniejsze w przygotowaniach do matury.

W najbliższym czasie planujemy nagrania w trzech kolejnych szkołach średnich, w których mamy nadzieję porozmawiać z równie licznymi oraz aktywnie przygotowującymi się do matury grupami uczniów. W planach mamy:

  • 19.02.2019 - Zespół Szkół Technicznych w Elblągu,
  • 20.02.2019 - Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu,
  • 22.02.2019 - Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu.

Do zobaczenia!


Data publikacji: 13 lutego 2019


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

Galerie zdjęć

wszystkie galerie